Inspektor nadzoru inwestorskiego - SPDP Budownictwo

Nasza firma powstała w 2017 roku pod marką SPDP Budownictwo. Jej założenie było odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku wymagające zapewnienia kompleksowego, pełnobranżowego nadzoru inwestorskiego podczas realizacji inwestycji przemysłowych oraz komercyjnych.

Fundament naszej jednostki stanowi zespół inżynierów z ogromnym, kilkudziesięcioletnim doświadczeniem kierowniczym, które to zdobywali podczas realizacji największych inwestycji budowlanych w kraju.

SPDP Budownictwo - praca na różnym szczeblu, inspektor nadzoru inwestorskiego

Decydując się na stworzenie własnej marki, postawiliśmy na wysoką jakość usług. Pomaga nam w tym zdobyte na wcześniejszych szczeblach kariery doświadczenie. Praca w różnych obszarach budownictwa, od praktyk aż do samodzielnych stanowisk kierowniczych, pozwoliła nam zyskać wiedzę oraz poznać podejście do sytuacji od strony wykonawcy, nadzoru, jak i samego inwestora.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do Klientów sektora prywatnego, jak i jednostek publicznych, zachęcając ich do nawiązania współpracy. Gwarantujemy, że zarządzanie budową, jej budżetem i ukończeniem prac zgodnie z ustalonym terminem jest dla nas priorytetem, za który odpowiadamy całościowo.

W naszym zakresie usług znajduje się również możliwość wykonania profesjonalnej ekspertyzy technicznej budynków, lokali mieszkalnych, a także usługowych. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalne wsparcie z naszej strony przy odbiorach technicznych budynków.

Co dokładnie znajduje się w naszej ofercie usług?

Proponujemy skorzystanie z profesjonalnych usług w zakresie:


  • Inspektora Nadzoru Budowlanego,
  • Kierownika Budowy,
  • wykonania Przeglądów Okresowych Budynków,
  • wykonania kompleksowej Obsługi Budowy,
  • przeprowadzenia inwentaryzacji.
SPDP Budownictwo - usłgi z zakresu: kierownik budowy, kierownik kontraktu, inspektor nadzoru inwestorskiego

Dzięki powierzeniu nam obowiązków inwestora, możesz zająć się rozwojem własnej firmy, a nam pozostawić zorganizowanie procesu budowy obiektu. Wszystko to dzięki wsparciu profesjonalnego kierownika budowy i inspektora nadzoru inwestorskiego, którzy sprawują niezależny nadzór nie tylko nad budową, ale też nad zatrudnionymi budowlańcami.

Masz pytania bądź wątpliwości? Pamiętaj, że pozostajemy do Twojej dyspozycji!

SPDP BUDOWNICTWO – inspektor nadzoru inwestorskiego, kierownik budowy i kontraktu

Zespół inżynierów z ogromnym – kilkudziesięcioletnim - doświadczeniem kierowniczym zdobytym przy realizacji największych inwestycji budowlanych w kraju.

Z pełną odpowiedzialnością podchodzimy do zarządzania budową, budżetem oraz jej terminowym zakończeniem.

Cookies settings
Powrót na górę